Home

Samljeti vijesti kava veslački grm pivara Tvrdoća

Veslački klub Adriaco bio je domaćin Kadetskog veslačkog kupa u Poreču -  Poreština.info - novosti iz Poreča i okolice, Vrsara, Funtane, Višnjana,  Lovreča, Kaštelira, Tara
Veslački klub Adriaco bio je domaćin Kadetskog veslačkog kupa u Poreču - Poreština.info - novosti iz Poreča i okolice, Vrsara, Funtane, Višnjana, Lovreča, Kaštelira, Tara

Preminuo veliki veslački trener iz Zadra

Dalmatinski veslački klubovi osvojili 34 medalje na Hrvatskom veslačkom  prvenstvu!
Dalmatinski veslački klubovi osvojili 34 medalje na Hrvatskom veslačkom prvenstvu!

Jutarnji list - Svjetski veslački kup 2023 na zagrebačkom Jarunu okuplja  najpoznatije svjetske veslače od 5. do 7. svibnja
Jutarnji list - Svjetski veslački kup 2023 na zagrebačkom Jarunu okuplja najpoznatije svjetske veslače od 5. do 7. svibnja

VESLAČKI KLUB ARUPINUM ROVINJ – Sportska Zajednica Grada Rovinja-Rovigno |  Unione Sportiva della Città di Rovinj-Rovigno
VESLAČKI KLUB ARUPINUM ROVINJ – Sportska Zajednica Grada Rovinja-Rovigno | Unione Sportiva della Città di Rovinj-Rovigno

Veslački Klub Zagreb | Zagreb

VK Medulin – Veslački klub Medulin

Povratak natjecanjima: Veslački klub Jadran osvojio tri zlatna odličja —  eZadar.hr
Povratak natjecanjima: Veslački klub Jadran osvojio tri zlatna odličja — eZadar.hr

Veslački klub „Jadran“ Rijeka krstio novi čamac - Torpedo.media

Veslački klub "Karlovac" nastupio na daljinskoj regati na Jarunu -  Karlovački.hr
Veslački klub "Karlovac" nastupio na daljinskoj regati na Jarunu - Karlovački.hr

VESLAČKI KLUB NEPTUN POZIVA Djevojčice i Dječaci od 10 do 17 godina –  Zaveslajte! – Du-sportivo
VESLAČKI KLUB NEPTUN POZIVA Djevojčice i Dječaci od 10 do 17 godina – Zaveslajte! – Du-sportivo

Veslački klub ARUPINUM - Rovinj

Hrvatski veslački savez | Zagreb

Veslački ergometar Tunturi Competence R20

Veslački klub Jadran iz Rijeke postigao odlične rezultate na 3. Kadetskom  veslačkom kupu – Rovinj | Teklić
Veslački klub Jadran iz Rijeke postigao odlične rezultate na 3. Kadetskom veslačkom kupu – Rovinj | Teklić